Başarılarımız
Uluslararası İngilizce Essay Yarışması Türkiye Finalisti

Dünya çapında 73 ülkenin katıldığı The Living Rainforest Derneği tarafından düzenlenen What does ‘sustainable living’ mean to you? konulu İngilizce kompozisyon yarışmasında 1094 kompozisyon arasından; 

5B Sıla OKAY Türkiye finalisti olmuş,

(5A) Efe Onur Çetinkaya ve (6A) Bartu Topçu "Honorable Mention" ile derecelendirilmiştir. Öğrencilerimiz ve öğretmenler Hampstead Norreys, Berkshire, UK'de yer alan Living Rainforest merkezinde  7-11 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek ve 1. 2. ve 3. kompozisyonların belirleneceği etkinliğe davet edilmiştir. 

MEB Küçükler Türkiye Yüzme Şampiyonası

Trabzon'da düzenlenen MEB Küçükler Türkiye Yüzme şampiyonası yarı finalinde yüzme takımımız 3.olarak ,
Gaziantep 'te yapılacak olan Türkiye şampiyonası finaline katılmaya hak kazandı.
sporcularımızın aldığı dereceler
Lara ŞENÜREN
100 metre serbest 3.lük 
100 metre sırt 2.lik
50 metre Sırt 2.lik

Takım halinde (Lara Şenüren,Zeynep Atabekoğlu,Serra Naz Şanlısoy,Ece Cemre Torun,Zeynep Pideci)
4x100 mt karışık bayrak 3.lük 
4x100 mt serbest 3. lük

Öğrencilerimizi tebrik eder,başarılarının devamını dileriz.

Tenis Bursa İl Birinciliği Yarışması

Tenis Bursa İl Birinciliği Yarışması 8 yaş kategorisinde öğrencilerimiz;

Defne Aslanbaş Bursa 2.si

Hande Aslanbaş Bursa 5.si oldu.

Öğrencilerimizi tebrik eder,başarılarının devamını dileriz.

Okullar arası Yıldızlar Yüzme Şampiyonası

Okullar arası Yıldızlar Yüzme Şampiyonasına okulumuz sporcu öğrencilerinden Bertuğ Dokuma ve Candan Tümer katılmışlardır.

Candan Tümer : 50 metre Kelebek Bursa 1.si
                        200 metre karışık Bursa 2.si
                        100 metre Sırtüstü Bursa 2.si
                        100 metre Kelebek Bursa 3.sü

Bertuğ Dokuma : 50 metre Kelebek Bursa 2.si
                         200 metre Sırtüstü Bursa 2.si
                         50 metre Sırtüstü Bursa 3.sü

Öğrencilerimiz aldıkları bu başarılı sonuçlarla okulumuzu İzmirde yapılacak bölge müsabakalarına katılmaya hak kazanmışlardır.

Öğrencilerimizi tebrik eder,başarılarının devamını dileriz.

Öğrencimiz Ilgar ŞÜKÜROV JUDO Bursa Şampiyonu

BTSO Spor Lisesinde yapılan Okullar Arası Judo Müsabakalarında öğrencimiz Ilgar ŞÜKÜROV Bursa Şampiyonu olmuştur.Öğrencimiz tebrik eder.Başarılarının devamını dileriz.

Yıldız Erkek Basketbol Takımımız Nilüfer Şampiyonu

Nilüfer okullar ligi Basketbol Final maçında Okulumuz Basketbol takımı Özel Üçmart Ortaokulu Basketbol takımı ile karşılaştı. Çekişmeli geçen maçı 59-46 kazanan takımımız Nilüfer okullar Basketbol ligi şampiyonu olmuştur..
Takımımızı ve öğretmenlerimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Öğrencimiz Alara Çağla Gergil Snowboard Bursa 1.si

Bursa İl Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün düzenlediği snowboard il şampiyonasında Öğrencimiz Alara Çağla Gergil 1.etap ve 2.etap kulvar yarışlarında 1.olarak iki altın madalya kazanmıştır.Öğrencimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

Yıldız Kız Voleybol Takımımız Nilüfer 2.si

Nilüfer Okul Liglerinde Okulumuz Yıldız Kız Voleybol Takımı ikinci olmuştur.Öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Öğrencimiz Habil Şükürov Judo Bursa 3.sü oldu

Bursa Okullararası Judo Müsabakalarında Öğrencimiz Habil Şükürov Judo Bursa 3.sü oldu.Öğrencimizi tebrik eder,başarılarının devamını dileriz.

Minikler Yüzme Teşvik Müsabakaları Derecelerimiz

Minikley Yüzme teşvik müsabakalarına okulumuz sporcu öğrencilerinden Baha Çokçetin ile Can Erkut Dönmez katıldı.

Baha Çokçetin : 50 m Kelebek Bursa 1.si
                               50 m Sırtüstü Bursa 2.si

                               4x50 m  Serbest Bayrak Bursa 1.si
                               4x50 m  Karışık  Bayrak Bursa 2.si

Can Erkut Dönmez : 25 m Kurbağalama Bursa 3.sü


Öğrencilerimizi tebrik eder,başarılarının devamını dileriz.

Çağrı Merkezi

gri{creative}agency