Başarılarımız
Öğrencimiz Baha ÇOKÇETİN Modern Pentatlon yarışmasında Bursa şampiyonu oldu

Öğrencimiz Baha ÇOKÇETİN Modern Pentatlon (Biatlon 50M Yüzme- 400M Koşu) yarışmasında Bursa şampiyonu oldu.
Öğrencimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

MEHMET AKİF ERSOY YÜZME İL BİRİNCİLİĞİ

14-15 Şubat 2015 tarihleri arasında Atıcılar Olimpik Yüzme Havuzunda yapılan müsabakalarda Okulumuzun öğrencileri mükemmel sonuçlar almışlardır.
Sporcularımızın Aldığı Sonuçlar:
Doruk SONAY:2004 Doğumlu.
50 m. Kelebek Bursa 3.sü
Baha ÇOKÇETİN:2005 Doğumlu. 
100 m. Kelebek Bursa 3.sü
200 m. Kelebek Bursa 2.si
200 m. Sırtüstü Bursa 2.si
100 m. Sırtüstü Bursa 1.si
Delfin Deniz EDİNÇ:2002 Doğumlu.
50 m. Sırtüstü Bursa 3.sü
200 m. Sırtüstü Bursa 2.si
100 m. Sırtüstü Bursa 2.si
Öykü SARAÇ:2002 Doğumlu. 
50 m. Sırtüstü Bursa 2.sİ
200 m Karışık Bursa 2.si
50 m. Kelebek Bursa 1.si
Zeynep PİDECİ:2003 Doğumlu.
200 m Karışık Bursa 3.sü
200 m. Sırtüstü Bursa 2.si
50 m. Sırtüstü Bursa 2.sİ
50 m. Kelebek Bursa 2.si
Lara ŞENÜREN:2002 Doğumlu. 
400 m Serbest Bursa 2.si
200 m. Sırtüstü Bursa 1.si
100 m. Sırtüstü Bursa 1.sİ
50 m. Sırtüstü Bursa 1.si
Melike İlayda TÜRKMEN:2002 Doğumlu.
200 m. Serbest Bursa 1.si
100 m. Serbest Bursa 1.sİ
50 m. Serbest Bursa 1.si
100 m. Kelebek Bursa 1.si
Ece Cemre TORUN: 4x100 m. Serbest Bayrak Bursa 1.si
4x100 m. Karışık Bayrak Bursa 1.si
Müsabakalar sonucunda 2002 doğumlulardan oluşan Bayan Takımımız Tüm Bayrak Yarışlarını Kazanarak Takım halinde Bursa Şampiyonu olmuşlardır.
4x50 m. Serbest Bayrak Bursa 1.si
4x50 m. Karışık Bayrak Bursa 1.si
4x100 m. Serbest Bayrak Bursa 1.si
4x100 m. Karışık Bayrak Bursa 1.si
Ayrıca minik sporcularımız Can Erkut DÖNMEZ, Ata DİNÇER, Ege ALTUNBAY’I katılımlarından dolayı kutla. Tüm sporcuların başarılarının devamını dileriz.

8 Yaş Tenis Turnuvası

8 Yaş Tenis turnuvasında öğrencimiz Defne Aslanbaş 1.
Hande Aslanbaş 5.
Yasemin Pınar 5.oldu.Öğrencilerimizi tebrik eder,başarılarının devamını dileriz.
Satranç Turnuvası Derecelerimiz

Bursa İli Satranç Turnuvasında Okulumuz 6.sınıf öğrencilerinden Canalp Cansun Kategorisinde 2.olmuştur.Kendisini tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.
Okulumuz 5.sınıf öğrencilerinden Vadi Doruk Potur Kategorisinde 3.olmuştur.Kendisini tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

Amatör Spor Haftası Yüzme Yarışları derecelerimiz 24.10.2014

Yüzme yarışlarına katılan sporcu öğrencilerimiz;Doruk Turba,Lara Şenüren,Ece Cemre Torun,İlayda Türkmen,Öykü Saraç,Deniz Delfin Edinç,Zeynep Pideci,Doruk Şahan,ve Can Dönmez katıldı.

Deniz Delfin Edinç: 50 metre sırtüstü 2.oldu                      
Doruk Turba: 50 metre kurbağalama 1.oldu                      
                   100 metre kurbağalama 2.oldu                     
Öykü Saraç : 200 metre karışık 2.oldu
                   50 metre kurbağalama 3.oldu.
İlayda Türkmen : 50 metre kelebek 1.oldu  
100 metre kelebek 1.   100 metre serbest 1.
400 metre serbest 1.oldu.

Lara Şenüren: 50 metre sırtüstü 1.oldu.
100 metre sırtüstü 1.   200 metre sırtüstü 1.oldu 
200 metre serbest 2.oldu

Takım Halinde : 4x50 metre karışık 1.     4x50 metre serbest 1.    4x100 metre karışık 1. 4x100 metre karışık 1.

Bayan takımımız tüm bayrak yarışlarını alarak bursa 1.si olmuşlardır.
 

Benim Mudanyam Konulu Resim Yarışması Derecelerimiz

Rotari Kulübü ve mudanya resim atölyesinin düzenlemiş olduğu "Benim Mudanyam" konulu resim yarışmasında ortaokullar arasında Öğrencimiz Beril Bozkaya 1.oldu.

İlkokullar arasında Cem Yalçın 3.oldu öğrencilerimizi tebrik eder,başarılarının devamını dileriz.

Öğrencimiz Yalın Gündoğdu Satranç il Birincisi oldu

3/C Sınıfı Öğrencimiz Yalın Gündoğdu Bursa 8 yaş satranç il birincisi oldu.Öğrencimizi tebrik eder,başarılarının devamını dileriz.

Öğrencimiz Baha Çokçetin Aquathlon Türkiye 2.si oldu.

11-12 Ekim tarihlerinde Konya'da yapılan 2004-2005 doğumlu erkekler Türkiye şampiyonasında 2.oldu

Yıldız Erkek Basketbol Takımımız BURSA Şampiyonu oldu.

Bursa Şampiyonu olan Yıldız Erkek Basketbol Takımımızı tebrik ederiz.

Öğrencimiz Alper Yazgan Bursa Squash şampiyonasında 3.oldu.

Öğrencimiz Alper Yazgan Bursa Squash şampiyonasında 3.oldu.
Öğrencimizi tebrik eder,başarılarının devamını dileriz.

Çağrı Merkezi

gri{creative}agency