Başarılarımız
Amatör Spor Haftası Yüzme Yarışları derecelerimiz 24.10.2014

Yüzme yarışlarına katılan sporcu öğrencilerimiz;Doruk Turba,Lara Şenüren,Ece Cemre Torun,İlayda Türkmen,Öykü Saraç,Deniz Delfin Edinç,Zeynep Pideci,Doruk Şahan,ve Can Dönmez katıldı.

Deniz Delfin Edinç: 50 metre sırtüstü 2.oldu                      
Doruk Turba: 50 metre kurbağalama 1.oldu                      
                   100 metre kurbağalama 2.oldu                     
Öykü Saraç : 200 metre karışık 2.oldu
                   50 metre kurbağalama 3.oldu.
İlayda Türkmen : 50 metre kelebek 1.oldu  
100 metre kelebek 1.   100 metre serbest 1.
400 metre serbest 1.oldu.

Lara Şenüren: 50 metre sırtüstü 1.oldu.
100 metre sırtüstü 1.   200 metre sırtüstü 1.oldu 
200 metre serbest 2.oldu

Takım Halinde : 4x50 metre karışık 1.     4x50 metre serbest 1.    4x100 metre karışık 1. 4x100 metre karışık 1.

Bayan takımımız tüm bayrak yarışlarını alarak bursa 1.si olmuşlardır.
 

Benim Mudanyam Konulu Resim Yarışması Derecelerimiz

Rotari Kulübü ve mudanya resim atölyesinin düzenlemiş olduğu "Benim Mudanyam" konulu resim yarışmasında ortaokullar arasında Öğrencimiz Beril Bozkaya 1.oldu.

İlkokullar arasında Cem Yalçın 3.oldu öğrencilerimizi tebrik eder,başarılarının devamını dileriz.

Öğrencimiz Yalın Gündoğdu Satranç il Birincisi oldu

3/C Sınıfı Öğrencimiz Yalın Gündoğdu Bursa 8 yaş satranç il birincisi oldu.Öğrencimizi tebrik eder,başarılarının devamını dileriz.

Öğrencimiz Baha Çokçetin Aquathlon Türkiye 2.si oldu.

11-12 Ekim tarihlerinde Konya'da yapılan 2004-2005 doğumlu erkekler Türkiye şampiyonasında 2.oldu

Yıldız Erkek Basketbol Takımımız BURSA Şampiyonu oldu.

Bursa Şampiyonu olan Yıldız Erkek Basketbol Takımımızı tebrik ederiz.

Öğrencimiz Alper Yazgan Bursa Squash şampiyonasında 3.oldu.

Öğrencimiz Alper Yazgan Bursa Squash şampiyonasında 3.oldu.
Öğrencimizi tebrik eder,başarılarının devamını dileriz.

Öğrencilerimiz WSC Turnuvası Dünya Finaline Katılıyor.

10-11 Mayıs 2014  WSC İstanbul Turnuvasında 4 takımımızda SİNGAPURA katılmaya hak kazanmıştır.

10-11 Mayıs 2014  WSC İstanbul Turnuvasında 4 takımımızda SİNGAPURA katılmaya hak kazanmıştır.

 WSC Öğretmenleri Zeynep Mutman ve Hesham Elsahar'ı emekleri ve çalışmalarından dolayı tebrik ederiz.Beraber daha nice başarılara diyorum.

DEBATE TOP INDIVIDUALS -En iyi  konuşmacı İnal Kurt madalya almış.

WRITING-TOP-Yazmada en iyi- Ömercan Öztürk madalya almış.

SPECIAL AREA-Özel ödül- Özlem Tanatar madalya almıştır.

Bursa Nilüfer içinden En yüksek puanı alan TOP SCORER İnal Kurt

CHAMPION TEAMS olarak gitmeye hak kazanan TEAM 508 Öykü Yılmaz,İnal Kutay Kurt,Ömercan Öztürk

ADDITIONAL QUALIFIERS olarak gitmeye hak kazanan takımlarımız:

TEAM 509  Deniz Kara,Başak Özkan,Bartu Topçu

TEAM 510 Serra Naz Şanlısoy,Özlem Tanatar,Mehmet Ekiz

TEAM 511 Miray Sanem Başer,Emir Çakır,Zeynep Atabekoğlu

Serra Naz Şanlısoy
Nilüfer Şenlikleri Yüzme Yarışları Derecelerimiz

Nilüfer Şenlikleri Yüzme Yarışları Derecelerimiz,

Yıldız Erkekler Kategorisi Bertuğ DOKUMA 

200 metre Karışık   Bursa 2.si
100 metre Kelebek Bursa 2.si

Küçük Kızlar Kategorisi

Lara ŞENÜREN

50 metre Sırtüstü    Bursa 1.si
100 metre Karışık    Bursa 2.si

Ece Cemre TORUN

50 metre Sırtüstü    Bursa 2.si

4x50 metre serbest Bayrak takımımız Bursa 2.si oldu (Lara ŞENÜREN,Zeynep PİDECİ,Serra Naz ŞANLISOY,Ece Cemre TORUN)

Minik Erkekler 9-10 Yaş kategorisi : 

Baha ÇOKÇETİN
     100 Metre Karışık Bursa 3.sü
                            25 Metre Kelebek Bursa 3.sü

Can Erkut DÖNMEZ   25 Metre Kurbağalama Bursa 3.sü

Minik Erkekler 9-10 Yaş Takım halinde Bursa 2.si oldu

Minik Kızlar 8  Yaş kategorisi : 

Selin TÜRKOĞLU Bursa 3.sü
Nehir ÖZDEMİR Bursa 2.si

Minik Erkekler 8 Yaş kategorisi :

4x25 Metre Serbest Bayrak Takımımız Bursa 3.sü oldu. (Cenker TORU,Kerem MANYAS,Umut DOĞAN ,Enes ÇUBUKLU)


Nilüfer Şenliklerinde Satranç Takımımız 5.oldu

Nilüfer Şenliklerine katılan satranç takımımız 36 takım arasında yapılan müsabakalarda 5.oldu.Öğrencilerimizi tebrik eder,başarılarının devamını dileriz.

23 Nisan Yüzme Festivali Derecelerimiz

23 Nisan Yüzme Festivaline sporcu öğrencilerimiz,Serra Naz ŞANLISOY,Ece Cemre TORUN,Zeynep PİDECİ,Baha ÇOKÇETİN ve Can Erkut DÖNMEZ 

23 Nisan Yüzme Festivalinde öğrencilerimizin aldığı dereceler

Baha ÇOKÇETİN :  50 Metre Sırtüstü Bursa 1.si
                           50 Metre Kelebek Bursa 1.si

Zeynep PİDECİ : 50 Metre Sırtüstü Bursa 1.si
                        100 Metre Sırtüstü Bursa 2.si

Ece Cemre TORUN : 100 Metre Serbest Bursa 3.sü

Can Erkut DÖNMEZ : 50 Metre Kurbağalama Bursa 3.sü oldu.

Öğrencilerimizi tebrik eder,başarılarının devamını dileriz.

Çağrı Merkezi

gri{creative}agency